O Nas

O Nas

Zajmujemy się tym co umiemy robić najlepiej! 
Organizujemy przyjęcia dla dzieci, pikniki, festyny, imprezy firmowe, dni dziecka, baby shower’s i inne uroczystości… 

Ponadto zajmujemy się wynajmem zamków dmuchanych, chodzących maskotek, profesjonalnej maszyny do waty cukrowej oraz sprzedażą dekoracji balonowych.

Nasza filozofia oparta jest na dobrej zabawie, troskliwej opiece oraz rozwoju dzieci. Kierujemy się zasadą, że PomPom to miejsce dla radosnych dzieci i rodziców.

Gdzie organizujemy imprezy?

Jeśli urodziny, to tylko z PomPom’em! Imprezy organizowane przez nas dla małych jubilatów to świetna zabawa, wspaniali animatorzy i smaczne poczęstunki. Zapraszamy do naszych dwóch lokalizacji na magicznym Ranczo oraz w zielonym Parku Jordana 🙂 We krwi mamy zamiłowanie do natury:) Imprezy organizujemy również w każdym innym dowolnym miejscu zaproponowanym przez klienta.

Trochę o nas… 🙂

PomPom istnieje od stycznia 2012 roku. Od tego czasu mieliśmy okazję przeżyć setki wspaniałych i bajkowych imprez! Organizujemy zarówno imprezy urodzinowe jak i duże eventy dla firm. Współpracujemy z wieloma partnerami z całej Polski. Wyróżnia nas przede wszystkim niebanalne podejście do organizowanych przez nas imprez. Imprezy jakie organizujemy mają na celu pobudzać dziecięcą wyobraźnię. Jeśli chcesz się o tym przekonać zaproś do siebie naszych Animatorów lub odwiedź nas w naszej niesamowitej Wiosce Kowbojskiej gdzie czeka na Ciebie wiele przygód i wyzwań:)

Jeśli chcesz nas lepiej poznać zachęcamy do obejrzenia video jakim wyróżnił nas Idea Bank oraz TV TVN. Zapraszamy!

Nasz team to przede wszystkim masa pozytywnej energii, uśmiechu oraz profesjonalizmu!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku! – Kliknij i zobacz naszą stronę na FB

Nasi Klienci

12140796_1172317062779557_4252945088363508510_n